O NAS
Alfred Gabriel - Lampy kryształowe - Logo Firma Alfred Gabriel to niekwestionowany lider wśród producentów żyrandoli kryształowych i mosiężnych, tworzonych na miarę.
Nasze lampy to wykonywane z pasją rękodzieła, oryginalne dzieła sztuki, produkowane z najlepszej jakości materiałów. Dla nas każdy Klient, to nowy indywidualny projekt, dostosowany do stylu oraz wymiarów pomieszczenia.

"Luksus na Twoją miarę" to motto , które przyświeca naszej pracy już od 1991 roku.
Alfred Gabriel - Lampy kryształowe. Ogolnopolski Cech Rzemieślników Artystów

Wyróżnienia

W 2011 roku zostaliśmy członkiem prestiżowego stowarzyszenia Ogólnopolskiego Cechu Rzemiosła Artystycznego. Od tego czasu, nasze żyrandole sygnowane są znakem Ogólnopolskiego Cechu Rzemiosła Artystycznego.
Alfred Gabriel - Lampy kryształowe. Osiągnięcia

Osiągnięcia

W naszym bogatym dorobku możemy poszczycić się realizacjami w ponad 60 willach, 100 kościołach i sanktuariach, 40 hotelach i 10 teatrach.

Nasze lampy zdobią między innymi wnętrza: Sanktuarium na Jasnej Górze, Kościół św. Marii Magdaleny w Cieszynie, Teatr Zagłębia w Sosnowcu, Teatr Ludowy w Norwegii, Pałac w Kurozwękach, Pałac w Większycach, Salon Sukien ślubnych Haute Couture w Londynie, czy klub Mirage w Warszawie.
Alfred Gabriel - Lampy kryształowe. Projektowanie i montaż.

Projektowanie i montaż

W większości dostosowujemy żyrandole do gotowych aranżacji, uwzględniając zarazem możliwości konstrukcjne jak i wielkość pomieszczenia. Jednak w wielu przypadkach projektujemy niepowtarzalne wzory tylko do danego pomieszczenia czy obiektu. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, wielokrotnie współpracowaliśmy z architektami wnętrz oraz stylistami. Na specjalne życzenie realizujemy również projekty naszych Klientów oraz reprinty opraw wskazanych przez zleceniodawców.

Nasze lampy kryształowe to wykonywane na miarę rękodzieła. Montaż żyrandoli wykonujemy na obiekcie.
Alfred Gabriel - Lampy kryształowe. Gwarancja

Gwarancje

Nasze lampy kryształowe objęte są gwarancją na okres 24 miesięcy, ale to nie jest koniec opieki nad naszymi produktami. Oferujemy zawsze pełny serwis części zamiennych i pomoc w pielęgnacji i konserwacji żyrandoli. Naszym Klientom gwarantujemy pełną dyskrecję.

Lampy O nas Nasze Realizacje Kontakt FAQ
Copyright © Alfred Gabriel - lampy kryształowe