FAQ - Najczesciej zadawane pytania
 1. Jak wygląda proces zakupu oświetlenia marki „Alfred Gabriel”?
 2. Zakup lamp kryształowych możliwy jest na dwa sposoby:
  - bezpośrednio z katalogu podając konkretne wymiary i kod produktu.
  - na podstawie indywidualnego, bezpłatnego, wykonanego przez nas projektu oprawy. Z odpowiednio dopasowanym typem lampy, wymiarami i wykończeniem pasującym do docelowego pomieszczenia.

 3. Czy można zamówić lampy według indywidualnego projektu?
 4. Tak, można zamówić oprawy według własnego projektu. Taki projekt jest przez nas dodatkowo opracowywany pod kątem technicznym i uzupełniany o elementy wynikające z samego procesu technologicznego produkcji. Wszytskie dodatkowe zmiany są opracowywane w stałym kontakcie z projektantem.

 5. Czy można zamówić lampy „z katalogu” – bez projektu indywidualnego?
 6. Tak, można zamówić produkty bezposrednio z katalogu.

 7. Ile trwa proces produkcji lamp na indywidualne zamówenie?
 8. Średnio sam proces produkcji opraw trwa od 4 do 8 tygodni. Jest to uzależnione od ilości zamawianych opraw, ich wielkości i skomplikowania procesu produkcji.

 9. Jak wygląda montaż lamp ?
 10. Montaż opraw mniejszych może być wykonany indywidualnie. Do opraw dołączamy schemat montażu a wcześniej uzgadniamy system bezpośredniego mocowania z klientam uwzględniając parametry nośne ścian/sufitów itp. Przy większych oprawach montaż jest wykonywany przez naszych pracowników bezpośrednio na obiekcie.

 11. Czy mogę zamówić usługi renowacyjne/rekonstrukcyjne posiadanych przeze mnie lamp?
 12. Renowacje starych opraw wykonujemy zgodnie z zasadami konserwatorskimi. Odnawiamy powierzchnie metalowe, dorabiamy brakujące elementy, uzupełniamy strojenie ozdób kryształowych. Wykonujemy także reprinty lamp w oparciu o wzór, schemat lub nawet o samo zdjęcie.

 13. Jakie są akceptowane formy płatności za produkty/usługi?
 14. Akceptowane formy płatności to przelew na konto lub gotówka.

 15. Czy mogę dokonać zakupu na raty?
 16. Przy większych zamówieniach stosujemy płatności rozłożone maksymalnie na 3 transze. Po spisaniu zamówienia uzgadniamy wpłatę zaliczki na nasze konto i następne płatności - w trakcie realizacji zamówienia, czy też po zakończeniu montażu oprawy.

 17. Ile wynosi gwarancja na zakupione lampy, co obejmuje?
 18. Nasze produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją. Nie objmuje ona uszkodzeń mechanicznych i wynikających z nieprawidłowego użytkowania. Każdy nasz klient jest objęty dodatkową pogwarancyjną obsługą serwisową i obsługiwany jest w pierwszej kolejności.

 19. Dlaczego powinienem zakupić lampy marki „Alfred Gabriel”?
 20. Firma "Gabriel Alfred" oferuje oprawy w najwyższym standardzie za rozsądną cenę. Z pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Ze swoim dwudziestoletnim doświadczeniem oferuje pełny zakres projektowy i gwarantuje że zakupione oprawy są z każdym rokiem cenniejsze. Wynika to z zastosowania najwyższej klasy materiałów, jak i ręcznego wykonania na zamówienie, co stanowi o unikalności naszych wyrobów.Lampy O nas Nasze Realizacje Kontakt FAQ
Copyright © Alfred Gabriel - lampy kryształowe